aniaradkowska_flagi

JĘZYK ANGIELSKI

Menu
Menu

O mnie

aniaradkowska_element1

Od dziecka angielski mnie zachwyca.
Mam szczęście, że mogę łączyć pasję z pracą.

Staram się znaleźć drogę do każdego ucznia, poznać jego potrzeby i pokierować tak, aby z entuzjazmem poszerzał swoje angielskie horyzonty. Jestem cierpliwa,  pełna entuzjazmu i konkretna. Jest dla mnie ważne, aby uczeń zrozumiał wyjaśniane przeze mnie zagadnienia i często uczę, jak się uczyć. 

Oferuję swoje pełne zaangażowanie w zajęcia, motywuję, doceniam wysiłki i dostosowuję metody nauczania indywidualnie. Nie lubię nudy ani stagnacji i jest dla mnie niezmiernie ważne, aby zajęcia ze mną były interesujące, pełne energii i radości. Często pracuję w nietypowy sposób, wszystko po to, aby jak najskuteczniej przekazać wiedzę i sposoby na jej zapamiętanie. Oferuję swoje wsparcie i maksymalne zaangażowanie w procesie nauczania.

Cieszy mnie to, że wielu z moich uczniów (z czasów szkolnych) wraca do mnie po latach, aby pracować nad ich angielskim w swoim dorosłym, zawodowym życiu.

aniaradkowska
aniaradkowska_element3

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim (specjalizacje: nauczanie i literatura brytyjska). Jestem nauczycielem, lektorem i egzaminatorem maturalnym języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam wiele kursów na temat metodyki nauczania i wciąż się chętnie uczę.

Prywatnie – jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Dbam o własny rozwój. Czytam mnóstwo książek,  lubię ludzi, dobre filmy i podróże. 

Zapraszam serdecznie na zajęcia online!

aniaradkowska_element1