Skip to content
aniaradkowska_flagi

JĘZYK ANGIELSKI

Menu
Menu

O mnie

aniaradkowska_element1

Odkąd pamiętam angielski mnie zachwyca.
Mam szczęście, że mogę łączyć pasję z pracą.

Staram się znaleźć drogę do każdego, poznać jego potrzeby i pokierować tak, aby poszerzał swoje angielskie horyzonty. Jestem cierpliwa,  pełna entuzjazmu i konkretna. 

Podpowiadam, jak się skutecznie uczyć i dostosowuję metody nauczania do konkretnej osoby, nie odwrotnie. Nie lubię nudy ani stagnacji i jest dla mnie ważne, aby zajęcia  były interesujące. Często pracuję z kursantem w nietypowy sposób, wszystko po to, aby jak najskuteczniej przekazać wiedzę i sposoby na jej zapamiętanie. Oferuję swoje wsparcie i maksymalne zaangażowanie w procesie nauczania.

Bardzo lubię pomagać ludziom w angielskim i w tym, aby dostrzegali swoje mocne strony, uwierzyli w siebie i swoje możliwości. 

Yes, you can!

IMG_6247
aniaradkowska_element3

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim (specjalizacje: nauczanie angielskiego i literatura brytyjska na UMK w Toruniu). Przez dwadzieścia lat pracowałam z uczniami w szkole. Jestem czynnym egzaminatorem maturalnym języka angielskiego OKE w Warszawie. Od kilku lat prowadzę DG, co pozwala mi na większą elastyczność, odkrywanie nowych dróg i rozwiązań.

Zawodowo, zajmuję się również tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi.

Prywatnie – jestem  żoną i mamą trójki dzieci. Dbam o własny rozwój. Czytam mnóstwo książek,  śpiewam, grywam na pianinie, cenię sobie relacje z ludźmi, dobre filmy i podróże. Odkrywam to, co nowe i cieszę się życiem.

 Od niedawna uczę się hiszpańskiego, również po to, by przypomnieć sobie, jak to jest widzieć język z perspektywy początkującego ucznia.

Zapraszam serdecznie na zajęcia!

aniaradkowska_element1